Hakkımızda

Yaparlar-bursa-1947-1363x2048

“1947 Bursa”

1947 yılında Mehmet Lütfi Yapar tarafından kurulan YAPARLAR A.Ş. tüketici memnuniyeti ve kalite anlayışı ile istikrarlı bir şekilde gelişerek faaliyet alanındaki önder kuruluş haline gelmiştir.

İnşaat ve tarım sektörleri için imal ettiği kaliteli ürünlerle ülkemizde ve ihracat yaptığı ülkelerde aranan marka haline gelen YAPARLAR, müşteri ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda ürettiği fonksiyonel kürekler, tırmıklar, ahşap saplar, el arabaları ve el aletleri ile müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

2015 yılında ikinci fabrikasını Malatya Organize Sanayi Bölgesinde açarak Üretim ve Lojistik noktasında daha güçlü hale gelmiştir.

2020 yılında istif makineleri grubundan Transpalet üretimini gerçekleştirerek Türkiye’de ilk yerli transpalet üreten sanayi kuruluşu olmuştur.

YAPARLAR 2023 yılında tarım, inşaat ve bahçecilik alanlarında 1955 yılından beri üretim yapan YENAL ve YNL markalarını bünyesine katarak sektörde Liderlik konumunu pekiştirmiştir.

Tasarım ve imalat aşamalarında son teknoloji makine ve teçhizatları kullanarak uluslararası standartlarda üretim gerçekleştiren YAPARLAR, alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek ürünlerini piyasa şartlarına göre sürekli geliştirmekte ve ürün gamını yeni ürünlerle zenginleştirmektedir.

Kalite, güven ve istikrarı kurum değerleri olarak benimseyen YAPARLAR, uluslararası pazardaki gücünü her geçen gün daha da artırmaktadır.

Yüksek kaliteli, fonksiyonel ve çevreyle dost ürünler imal ederek müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak; her zaman en yenilikçi, en çevreci üretim araçlarını ve metotlarını kullanarak dünyanın korunmasına yardımcı olmak.

Faaliyet alanımızdaki yeniliklere ve teknolojik gelişmelere öncü olarak rekabetçi ve sürdürülebilir bir büyüme ile sektörümüzün önder kuruluşları arasında yer almak.

Her çalışanın, bilgi ve becerilerini periyodik eğitimler aracılığıyla geliştirerek kurum içindeki toplam kalite anlayışını ve verimliliği her daim üst seviyede tutmak; uluslararası değer ve standartlarda, kaliteli ürün ve hizmetler sunarak kusursuz bir müşteri memnuniyeti sağlamak kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır.